reklama

Karta tohoto týdne: Co nás čeká v následujících dnech? Je třeba zničit vše staré

Tento týden určuje dění tarotová karta Věž, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaké pro vás budou následující dny?

Foto: iStock

Pustit se do změn není jednoduché, jenže bez toho, aniž bychom něco změnili, není možné pustit do života to nové, po čem toužíme, říká známá vědma a kartářka Helen Stanku.

S touto kartou přicházejí očistné změny. Každá metla seslaná na lidi pro ně může být dobrem, neboť jim nedovolí setrvat v přežilých strukturách a vzorcích. Věž je o uzdravení cestou proměn. Nic na tomto světě není definitivní. Karta Věž přichází po kartě Ďábel a symbolicky naznačuje vstup do nové etapy zničením starého.

Stále se buduje od základů něco, co později podléhá destrukci a tak se neustále postupuje dál. Jenom zkušenosti zůstávají. Člověk byl uvězněný svými představami, tvořil další teorie jež praxe rozmetá na prach. Máte-li na mysli nějaký plán a vytáhnete-li si k tomu tuto kartu, patrně to ještě nebude zcela dotažené do konce a nemáte dost informací. Může věštit drsné vystřízlivění z iluzí. Docela člověka probere. Může také přijít silný mystický zážitek. Věž umožňuje zrání novým formám tak, že pomáhá překonat staré principy a vytváří prostor pro nový růst a vývoj.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama