reklama

Karta na týden od 9. srpna: Budete potřebovat rychlost. Proč se vám bude hodit?

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Hole v tarotu představují živel ohně a symbolizují práci, energii, vášeň, aktivitu, vedení a cestu k cíli. Poukazují na kroky, které je třeba vykonat, abychom úspěšně dosáhli toho, po čem toužíme. Atmosféru nadcházejících dnů určuje právě holová karta.

Týdnu od 9. srpna bude vládnout tarotová karta Osm holí. Ta patří ke skupině karet tzv. malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Osm holí symbolizuje nečekanou událost, nad kterou nemáme téměř žádnou kontrolu. Pohyb, energie a rychlost. Záležitost, která se stala (nebo stane) o hodně dřív, než bychom čekali. Váhání není k ničemu, osmička holí převezme kontrolu. Pokud jste se zasekli na mrtvém bodě, její energie to obratem změní. Udělá některé věci za vás, i když obvykle jinak, než si dotyčný představoval. V každém případě jde o kartu dynamickou a svěží, kterou jen sotva zvládnete ukočírovat; to ale může být ku prospěchu věci, už jen proto, že se konečně něco děje. 

Co můžete udělat

Zaměřte se na cíl, soustřeďte se na výkon. Štěstí přeje připraveným a rychlost je tentokrát namístě. Nalaďte se na aktivní vlnu, jednejte spontánně a na nic nečekejte. Nezdráhejte se reagovat bez přípravy. Ukažte, jaká dynamika ve vás je. 

Na co pozor

Nebuďte povrchní, rozpínaví a sebestřední. Nezasahujte do věcí, které se vás netýkají. Ponechte ostatním prostor a nevyvolávejte zbytečně konflikty. Nebuďte hašteřiví a malicherní.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama