reklama

Karta na týden od 9. května: Konečně je čas na riskování, štěstí vám bude přát

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 9. května bude vládnout tarotová karta Čtyři hole. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Čtyřka holí je kartou radosti, oslav a potěšení. Přináší s sebou dobrou náladu a skvělý pocit z dobře zvládnuté práce. Vaše plány došly naplnění, věci se daly do pohybu a poskládaly tak, jak jste si přáli. Pokud jste prožívali nesnáze a cestu vám překřížil problém, je - alespoň dočasně - vyřešen. Období přeje investicím jakéhokoli druhu, zúročte své zisky a nebojte se i trochu zariskovat. Štěstí je vám nakloněno. Využijte svou kreativitu, dny jsou nakloněné nekonvenčním nápadům a nestandardním řešením. Přijít může i pozvánka na zajímavou společenskou událost, neváhejte, bavit se budete skvěle. Užívejte dočasného klidu a čerpejte sílu pro náročnější čas.

Co můžete udělat

K záležitostem okolo přistupujte otevřeně a radostně. Věřte svému úsudku a schopnostem, vaše aktivita se bohatě zúročí. Setkávejte se s přáteli, nezapomínejte ani na své nejbližší. Užívejte si období dočasného klidu a zvládnutých úkolů. 

Na co pozor

Neusněte na vavřínech a nezapomeňte, že po dnech oslav a pracovního klidu je třeba opět zabrat. Nemějte přehnaná očekávání a nenadsazujte své cíle. Pohlídejte si, abyste se stále měli kam posouvat. 

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama