reklama

Karta na týden od 6. června: Období, kdy se bude dařit. Pracovní plány budou úspěšné

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 6. června bude vládnout tarotová karta Královna pentaklů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Královna pentaklů (mincí) představuje bezpečí, plodnost, stálost i věrnost. Může se týkat konkrétní události, často ale představuje jednu ze součástí osobnosti samotného člověka - tazatele. Je archetypem matky Země, pečuje a plodí, poskytuje zázemí a její náruč je otevřená každému, kdo potřebuje pomoci.

Nadcházející týden bude plynout v podobném duchu. Věci půjdou dobře a vše nově započaté bude mít stabilní základ. Dařit se bude dlouhodobým vztahům a ty, které v tomto období nově vzniknou, budou mít také skvělý potenciál. Po obchodní a pracovní stránce nastává plodné období, vyniknou zejména obory spojené s přírodou a tradicemi. Celkově můžete vnímat větší vstřícnost a ochotu pomoci jeden druhému, dny budou probíhat hladce a přívětivě.

Co můžete udělat

Dívejte se pozorně kolem sebe, buďte vnímaví a empatičtí. Pokud můžete, pomozte druhému, podělte se. Pomoc nemusí spočívat jen v materiálních hodnotách, rada a pohled zvenčí jsou často cennější než hmotná podpora. Zůstaňte stát nohama pevně na zemi, pečlivě plánujte a postupujte krok za krokem.

Na co pozor

Nelpěte na majetku a tradicích za každou cenu. Nesnažte se být pouze praktičtí, využijte také svou hravost a kreativitu. Neriskujte zbytečně a neklaďte si přemrštěné cíle. Nežeňte se kupředu, raději než bitevní lodí buďte bezpečným přístavem.

Teršová: Sudety jsou pořád tak trochu chudé a zastrčené. Aš je pro mě hezký zapadákov | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama