reklama

Karta na týden od 5. září: Čeká vás rušné období, soustřeďte se a buďte flexibilní

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: iStock

Týdnu od 5. září bude vládnout tarotová karta Dva pentakly. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Dvojka pentaklů hovoří o velké šikovnosti, flexibilitě a schopnosti udržet hlavu nad hladinou v pomyslné řece životních událostí. Máte před sebou rušné období, které ale může být i příjemné, pokud budete schopni s lehkostí přijímat pomíjivost a změny. Bude třeba zvládat víc věcí najednou a nehroutit se při prvním neúspěchu. Kouzlo života tkví v jeho proměnlivosti. Snažte se plout s proudem, ale neztraťte se v něm. Udržte si svou jedinečnost, názor a přesvědčení, buďte však otevřeni názorům druhých i alternativním řešením. Několikadenní smršť brzy pomine; vzpomeňte si na to ve chvíli, kdy budete mít pocit, že je toho na vás moc.

Co můžete udělat

Udržte se ve střehu a využijte svůj potenciál zvládat víc věcí najednou. Plně se soustřeďte, ať neuděláte chybu - v tomto období to půjde. Buďte kreativní a flexibilní, snažte se dívat na věci z lepší stránky. 

Na co pozor

Nebuďte zatvrzelí a nelpěte na zaběhnutém postupu. Nebuďte popudliví, nezmatkujte a snažte se nepochybovat. Udržet rovnováhu je sice těžké, ale ne nemožné. 

Od demonstrantů schytala nadávky i plivance: Byla to proputinovská akce, říká Kavková | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama