reklama

Karta na týden od 5. října: Citová bouře, poranění, krok správným směrem

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

S nástupem do škol přibyly starosti nám i dětem. Řešíme kdeco včetně ochrany zdraví a mnoha nemilých souvislostí s nákazou covid-19. Dobré zprávy jsou víc než potřeba a lepší vyhlídky nutné. Jak se na nadcházející týden tváří tarotové karty?

Týdnu od 5. října bude vládnout tarotová karta 3 meče. Ta patří ke skupině karet tzv. malé arkány. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkány velké. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Trojka mečů představuje rozbouřené emoce, pocity zklamání, bolest či ztrátu. Odhaluje nevěru, ukazuje skutečnou tvář druhého člověka - obvykle partnera. Můžete mít pocit prohry v lásce, prožívat sebelítost. Svět vám může připadat nespravedlivý a vy se cítíte jako oběť. Dobrou zprávou je, že z pohledu lidského života jde o událost jen málo podstatnou. Zklamání a smutek pominou, mysl se očistí a srdce zklidní, aby se otevřelo nové lásce a zajímavějším příležitostem.

Co můžete udělat

Dovolte bolesti, aby přišla. Prociťte ji a přijměte ji, teprve tak může zase odejít. Rozjímejte a zůstaňte k sobě pravdiví. Udělejte krok, o kterém už dávno víte, že je potřeba. V tuto chvíli není co ztratit, můžete "jen" získat; a to je dobrý začátek.

Na co pozor

Neobviňujte druhé a nevyčítejte. Nepasujte se do role oběti, nezůstávejte v ublíženecké pozici. Nepomlouvejte ostatní a neřešte, kdo za co může. Karty jsou rozdány a situace jasná. Není cesty zpět.

Mrtví nestojí Babišovi ani za komentář. Já z lidí hlupáky dělat nebudu, říká Mucha | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama