reklama

Karta na týden od 5. června: Vychutnávejte si úspěch, ale udržte ego pod kontrolou

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týden od 5. června bude svou energií ovlivňovat Slunce. Jde o kartu takzvaných velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. Co karta znamená, je-li vytažena jednotlivě, nikoli v rámci celého karetního výkladu? 

Význam karty

Slunce s sebou přináší radost a skvělé vyhlídky do budoucna. Věci se budou vyvíjet přesně podle očekávání, vyloučen není ani výraznější úspěch v oboru, kterému se naplno věnujete. Zásadní roli sehraje komunikace a vhodně nastavená sebeprezentace, důležité bude zdravé sebevědomí i dosud nabyté zkušenosti. O kreativní nápady nebude nouze a vaše charisma vyšplhá do nečekaných výšin. Slunce vám zkrátka zasvítí do života a na chvíli setrvá. V době, kdy se až neobvykle daří, je však potřeba zachovat si pokoru a chápat životní proměnlivost a střídající se cykly. I ta nejjasnější obloha jednou potemní a po jasném dni nastane noc. Vše je pomíjivé a nestálé, což je jedna - a možná jediná - životní jistota. 

Co můžete udělat

Využijte svou momentální energii naplno a vychutnejte si radostné okamžiky. Buďte srdeční a štědří, mějte pochopení pro druhé i v době, kdy se jim nedaří tak jako vám. Ukažte, co ve vás je, projevte svůj talent a skrytý potenciál. Buďte odvážní, ale udržte si nad věcmi kontrolu.

Na co pozor

Mějte se na pozoru před vlastním egem, nejste jediní na světě, komu se právě daří. Nebuďte panovační a arogantní, nepohrdejte druhými. Nedělejte si zbytečné nepřátele a nezapomínejte na to, že jednou jsme nahoře, podruhé dole. 

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama