reklama

Karta na týden od 4. dubna: Budete slavit úspěch, držte se ale raději při zemi

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Co nás čeká během nadcházejících sedmi dnů? Jaká energie bude provázet první ryze dubnový týden, prozradí tarotové karty.

Týdnu od 4. dubna bude vládnout tarotová karta Devět pohárů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Devítka pohárů je kartou radosti, uspokojení a splněných přání. Hovoří o tom, že se nacházíte v situaci, kde je vám dobře, dosáhli jste svého štěstí a vaše sny se budou i nadále plnit. Zdraví vám dobře slouží, práce jde skvěle od ruky, vztahy jsou milé a bezproblémové. Máte před sebou období klidných dnů a užívání si toho, čeho jste dosáhli. O své naladění se můžete podělit i s přáteli, oslavit s nimi váš úspěch. Daří se vám a nejspíš ještě nějakou dobu dařit bude. Relaxujte, užívejte momentální stav. V tomto období můžete zároveň načerpat pozitivní energii "do zásoby" a sáhnout po ní v méně šťastné době. Zapamatujte si ten pocit i vědomí, že také vy jste těmi, kdo dokážou velké věci.

Co můžete udělat

Užívejte si svůj úspěch. Vezměte si klidně volno, vyrazte na cesty, uspořádejte oslavu, běžte se bavit. Buďte společenští, setkávejte se s přáteli, radujte se ze života. Navažte nová přátelství, případně upevňujte ta stávající. 

Na co pozor

Neholdujte alkoholu, nepřejídejte se. Nebuďte sobečtí, hamižní a nechtějte všechno jen pro sebe. Nehoňte se za požitky, nevyhazujte peníze oknem. Zachovejte si pokoru a umírněnost. Nevyužijte svůj úspěch a momentální štěstí způsobem, který může poškodit druhé.

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama