reklama

Karta na týden od 29. listopadu: Bude to dobrodružné, vyplatí se jednat intuitivně

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Tento týden se lámou měsíce. Předposlední přechází v poslední, rok pomalu končí. Co nás nadcházejících sedm dní čeká a jak začne letošní prosinec? 

Týden od 29. listopadu bude svou energií ovlivňovat Blázen. Jde o kartu tzv. velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. 

Význam karty

Blázen symbolizuje čistotu, naivitu a dětské nadšení. Často představuje nové začátky, nepopsaný list, jinou cestu. Není zatížen minulostí a s nadšením hledí do budoucna. Je v něm velký kus důvěřivosti a odvahy. Nebojí se neznámého, naopak touží objevovat. Vyhledává dobrodružství a rychlé, jasné odpovědi, řídí se srdcem a jedná intuitivně. Jeho počínání mnohým připadá nelogické a zbytečně riskantní, Blázen to ale cítí jinak. Nespoutávají ho předsudky, věří ve své schopnosti a sílu vesmíru. Mimo jiné nám ukazuje, že život je někdy nepředvídatelný a může se v něm stát cokoli. 

Co můžete udělat

Jednejte na základě pocitů, nikoli logiky. Věřte ve své schopnosti a odvážně čelte překážkám. Kráčejte přímo a neohroženě. Buďte spontánní, radujte se z maličkostí. Jste-li na křižovatce, věřte srdci.

Na co pozor

Nebuďte zbrklí, nejednejte unáhleně. Nechtějte dostat všechno hned, netrucujte a nevymáhejte si pozornost. Nezapomínejte na pravidla a nechovejte se nezodpovědně. Pozor na naivitu, nenechte se oklamat.

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama