reklama

Karta na týden od 29. června: Rovnováha, sebeovládání, soustředění

Stejně jako každý týden, i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

To, co od výkladu karet běžný klient očekává, je pohled do budoucnosti a obvykle i rada, jak ten či onen problém vyřešit. Karty umí obojí, ale je třeba zdůraznit, že samotné rozhodnutí, jak s okolnostmi naložit, by se nikdy nemělo stát předmětem výkladu. Rozhodnout se musí dotyčný sám, aniž by přenášel zodpovědnost za svůj krok na karetní výklad.

Přelomovému týdnu mezi červnem a červencem bude vládnout tarotová karta Pravá míra, někdy nazývaná také Mírnost. Ta patří ke skupině karet velké arkány, které udávají hlavní téma výkladu a základní dějovou linku celého "příběhu", kterým lidský život dozajista je.

Význam karty

Pravá míra ve výkladu přináší jednoduché sdělení: zůstat za všech okolností ve vnitřní rovnováze. Ta však nespočívá v ustrnutí. Naopak nás upozorňuje na potřebu být neustále v pohybu, nechat se unášet na vlně života, ladně proplouvat a především udržet hlavu nad hladinou. Proměnlivému prostředí je třeba se přizpůsobit a neuvíznout v minulosti. Přelévat pomyslné poháry a tvořit opakovaně pro nastalý okamžik ten správný nápoj. 

Co můžete udělat

Zamyslete se nad tím, jak se cítíte a co pro vás znamená vnitřní rovnováha. Je vaší součástí, anebo ji znáte pouze teoreticky? Nastalé období vybízí k trpělivosti a pravdivosti. Vhodné je k plánování budoucích kroků, spojování a propojování i zdánlivě nemožného. Buďte taktní, pozorní a diplomatičtí. Promyslete si postupy, hledejte rovnováhu uvnitř i vně. Soustřeďte se a mějte kontrolu nad svými emocemi.

Na co pozor

Uklidněte se a nebuďte hádaví. Zažeňte lenost, marnotratnost a lhostejnost. Neměňte nálady a postoje příliš často, udržte soustředění a věnujte se věcem, které jsou pro vás opravdu důležité.

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama