reklama

Karta na týden od 28. září: Spolupráce a osobní úspěch, kariérní postup

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Ať už věříte kartám, číslům, kávové sedlině, pohledu do oblak, anebo čemukoli jinému, jedno je jisté: to, v co věříte, posilujete. Máte-li z něčeho strach, zabýváte se myšlenkami na něco nepříjemného, je pravděpodobnější, že taková situace nastane. Podobně to funguje i opačně - myslíte-li pozitivně a věříte v lepší zítřky, je tu větší šance na splnění.

Týdnu od 28. září bude vládnout tarotová karta 3 pentakly (mince). Ta patří ke skupině karet tzv. malé arkány. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkány velké. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Trojka pentaklů je skvělou kartou pro úspěch v oblasti studia a kariérního postupu. Jde o potvrzení, že věci jdou správným směrem, a požehnání čemukoli, do čeho se pustíte. Podmínkou je samozřejmě píle a potřebné nasazení, které se do budoucna skvěle zúročí. Aktuální úsilí, jež věnujete stávajícím projektům, se vrátí ve formě hmoty i osobního naplnění, které je neméně důležité. Potenciál utvářet skutečné hodnoty je vysoký, bez nutnosti spolupráce to ale nepůjde. Máte však na čem stavět - základy jsou pevné a stabilní.

Co můžete udělat

Ukažte, co je ve vás, a věřte si. Co nyní začnete, má vysoký potenciál do budoucna. Buďte odvážní, dbejte však na přesnost. Spolupracujte s ostatními, nebuďte sólový hráč. Respektujte názory a zkušenosti druhých - společně můžete vytvořit velkou věc.

Na co pozor

Nebuďte líní a nebojte se předvést, co se ve vás ukrývá. Nevyhýbejte se zodpovědnosti, neutopte své zkušenosti v pochybách. Nemyslete si, že všechno dokážete zvládnout sami.  

Mrtví nestojí Babišovi ani za komentář. Já z lidí hlupáky dělat nebudu, říká Mucha | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama