reklama

Karta na týden od 28. února: Věřte na šťastné konce, hysterie není namístě

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Co nás čeká během nadcházejících sedmi dnů? Jaká energie bude provázet týden na přelomu února a března, prozradí tarotové karty.

Týdnu od 28. února bude vládnout tarotová karta Král pohárů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Král pohárů je symbolem šťastných konců. Představuje moudrost a celistvost, citovou vyspělost, podobně jako poučení z minulosti bez hořké příchuti. Se svými emocemi je zadobře, chápe příčinu i následek. Král pohárů propůjčí nadcházejícím dnům dostatek tolerance i pochopení pro pohnutky druhých, zároveň emocionální vyrovnanost a chladnou hlavu i ve vypjatých okamžicích. Usilujete-li o změnu, je správný čas. Touží-li po změně někdo jiný, můžete být tím, kdo udělí dobrou radu. Jste přirozenou autoritou, kterou ostatní uznávají, aniž byste se o to zvlášť snažili. 

Co můžete udělat

Věřte své intuici a nechte se unášet proudem. Řiďte se citem, v tento okamžik jsou vaše emoce klidné a ustálené. Sněte, ale zůstaňte nohama na zemi. Nechte se inspirovat momentálním nastavením a jděte příkladem ostatním. Udržte si svou empatii a buďte otevření novým prožitkům.

Na co pozor

Nestyďte se pravdivě vyjádřit své pocity. Nenechte se unést silnými emocemi, vyvarujte se vrtochů a hysterie. Nebuďte sentimentální, nepěstujte v sobě pocity ublížení a nespravedlnosti. Nemanipulujte na základě emocí a nechte ostatní volně dýchat.

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama