reklama

Karta na týden od 28. prosince: Zachovejte si hravost a nechte se inspirovat

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Stejně jako minulý týden i tento bude ve znamení tarotových holí. Ty odpovídají živlu ohně a ne náhodou udávají směr nadcházejícím dnům. Pomohou vše v relativním klidu zvládnout a podpoří vaši energii ve chvíli, kdy dochází.

Týdnu od 28. prosince bude vládnout tarotová karta Páže holí. Ta patří ke skupině karet tzv. malé arkány. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkány velké. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Páže holí je symbolem hravosti, živosti a nové energie. Má v sobě náboj člověka, který rád objevuje, učí se novému a přemýšlí o nových, neotřelých způsobech. Je vášnivý a nedočkavý, chce zkoušet, poznávat a postupovat dál. A právě jeho čerstvý náboj může být pro mnohé inspirací. Páže holí nezná slovo "nejde", ale pátrá po způsobech, kterými "to jde". Karta poukazuje na nový zájem, projekt, pracovní pozici, případně vztah. Vše jmenované bude mít přesně tu správnou energii, která je potřeba.

Co můžete udělat

Vnímejte své impulzy a rozvíjejte je. Co vás napadne, jaký podnět vás zaujme a proč? Právě teď je nejlepší doba poslechnout svou inspiraci a následovat ji. Buďte na chvíli jen bezstarostným dítětem a neargumentujte způsobem dospělého. Nehledejte důvody, proč ne, ale objevujte způsoby, jak ano.  

Na co pozor

Nebuďte nerozhodní, povrchní a sobečtí. Nevymáhejte si věci dětským způsobem. Nehrajte divadlo a neobtěžujte druhé neustálým omíláním jednoho tématu. Pozor na neschopnost dovést věci do zdárného konce.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama