reklama

Karta na týden od 28. listopadu: I špatná zkušenost je dobrá, poučte se a jděte dál

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 28. listopadu bude vládnout tarotová karta Tři meče. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Trojka mečů hovoří o jedné z mnoha dílčích životních zkušeností, které bývají spojené s bouřlivými emocemi. Často jde o zklamání, zradu či bolestné vystřízlivění ze vztahu, který byl dlouho idealizován. Možná prohráváte v lásce - na obzoru se objevil někdo třetí - a vy zvažujete, co dál, protože právě vy jste tím, kdo se cítí být podveden. Svět vám připadá nespravedlivý a krutý. Takové pocity jsou pochopitelné a jen nesnadno se s nimi člověk svěřuje. Přesto si zkuste promluvit i s někým dalším, abyste zjistili, že také druzí mají podobné zkušenosti. Mohou vám poradit i dodat naději, že zítra bude zase lépe. 

Co můžete udělat

Nebraňte se řádně prožít své emoce, byť jsou jakkoli bolestivé. Přiznejte si, že je vám zle, a pojmenujte příčinu. Čím vědoměji se svým pocitům vzdáte, tím rychleji vás opustí. To je třeba si uvědomit a - jakkoli je to těžké - věřit v další hezké dny. 

Na co pozor

Neobviňujte druhé ze svého neštěstí, nebuďte zlí a nespravedliví. Také ostatní vědí, co znamená smutek. Neodhánějte od sebe své přátele, nerozcházejte se s nimi jen na základě zraněných emocí.

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama