reklama

Karta na týden od 27. září: Nebude to jednoduché, nejdůležitější roli má rovnováha

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Čas utíká tempem, které se někdy může zdát nepřiměřeně rychlé, a pomíjivost dnů až bolestně reálná. V tomto duchu uplynul i poslední týden a pro ten nadcházející je tu nová tarotová nápověda.

Týden od 27. září bude svou energií ovlivňovat karta s názvem Pravá míra (někdy Mírnost). Jde o kartu tzv. velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. 

Význam karty

Pravá míra symbolizuje životní rovnováhu a přináší otázku, jak jste na tom vy. Nejde ovšem o rovnováhu tak, jak je obvykle chápána. Není statická a jednotvárná, není založena na principu "od každého stejně". Naopak. Jde o přizpůsobení se životním podmínkám, při kterých - ať jsou jakékoli - je třeba zůstat bdělí a soustředění. Poselstvím karty je umění zachovat si vnitřní klid v jakékoli situaci, zůstat v pohybu a citlivě reagovat na stav věcí. Občas je třeba někde ubrat, abyste jinde přidali. Tu zabrzdit a tam sešlápnout plyn. Myslete na to vždy, když budete mít pocit životního vykolejení.

Co můžete udělat

Buďte k sobě i k druhým laskaví. Zachovejte si trpělivost a ukázněnost, dobře promyslete své kroky. Plánujte věci do budoucna, zůstaňte nestranní a spravedliví. Otevřete se druhým, ale udržte si hranice osobního prostoru. 

Na co pozor

Nebuďte netrpěliví, netlačte na chod věcí. Nebuďte zbytečně hádaví, nevyhledávejte konflikty. Pozor si dejte na poživačnost, marnotratnost a lenost.

Měla se odtud řídit válka. Pod slavným hotelem na "Václaváku" byl i tajný špitál | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama