reklama

Karta na týden od 25. září: Opusťte falešné jistoty a nebojte se vykročit do neznáma

S definitivní platností tu máme podzim. To ale nic nemění na tom, že i během nadcházejících dnů vám budeme vždy na počátku týdne přinášet drobnou karetní nápovědu, abyste získali náskok a věděli, jaké energie budou sedmidenní období provázet. A jak je to tentokrát? Odpověď najdete v následujících řádcích.

Foto: Shutterstock

Týdnu od 25. září bude vládnout tarotová karta Šestka mečů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Šestka mečů je kartou změny, kroku do neznáma i nové perspektivy. Nastává čas opustit stojaté vody, tím spíš, že vyřešení stagnujícího stavu je stále v nedohlednu. Nač tedy čekat? A přestože se nám obvykle nechce pouštět se starých jistot, i když se v nich necítíme zvlášť dobře, tentokrát je to nevyhnutelné. Situace, s nimiž budeme nadcházející týden konfrontováni, nás ke změně donutí, případně dají alespoň podnět k hlubšímu zamyšlení. Nemá smysl bránit se novým příležitostem, pokud vnímáme, že naše současná cesta nikam nevede. Krok do neznáma vůbec nemusí být vykročením do tmy; a to i přesto, že zpočátku vidíme jen mlhavé obrysy. Šestka mečů nabízí příležitost přehodnotit a nefunkční stav věcí posunout k zajímavějším vyhlídkám.

Co můžete udělat

Nebojte se věci měnit, protože právě změna je tím, co utváří život. Opusťte domnělé jistoty, odpoutejte se od lpění na tom, co vám už dávno nic dobrého nepřináší. Každý člověk přece touží žít, nikoli přežívat.

Na co pozor

Nedopusťte, aby vám kvůli strachu či nechuti cokoli měnit neutekla dobrá příležitost posunout se v životě na lepší místo. Vyhlídka, kterou máte teď, je omezená. Nebojte se žádat víc.

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama