reklama

Karta na týden od 24. října: Máte před sebou skvělé vyhlídky, využijte svůj potenciál

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 24. října bude vládnout tarotová karta Šest holí. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Šestka holí symbolizuje úspěch a vítězství, skvělé vyhlídky a dobré zprávy. Bude se dařit ve všech oblastech života. Cokoli v tomto období začnete, má vysoký potenciál do budoucna, což vám přinese osobní uspokojení, stejně jako uznání okolí. Jeden z dílčích cílů na vaší cestě je zdolán, máte důvod radovat se. Využijte dočasného výsluní, užívejte si vítězství a zapamatujte si ten pocit pro méně šťastné okamžiky. Ne vždy se bude dařit jako v současné době, proto je dobré mít v záloze vědomí, že i vy dokážete být úspěšní. Pomůže vám to znovu vykročit navzdory případnému neúspěchu.

Co můžete udělat

Udržte si pocit vítěze a chovejte se podle toho. Buďte velkorysí a laskaví, udržte si zdravé sebevědomí a nezdráhejte se dát o svém úspěchu vědět ostatním. Těžte ze své aktuální popularity, ozvěte se také veřejně. Věřte svým schopnostem a vizím. Atmosféra nadcházejících dnů je vám nakloněna.

Na co pozor

Nebuďte sebestřední a sobečtí. Nepovyšujte se nad ostatní a nepohrdejte těmi, kterým se momentálně nedaří. Neusněte na vavřínech a zůstaňte stále aktivní. Neusilujte o dosažení svých cílů za každou cenu. Nevěřte lichotníkům a dejte si pozor na falešné jednání. 

Nekonečná řada českých umělců. Dostavba katedrály sv. Víta trvala dlouhá staletí | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama