reklama

Karta na týden od 22. března: Konečně budete u cíle, jen nerezignujte

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, které určují charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

S přibývajícím množstvím slunečných dnů a počínajícím jarem obvykle stoupá i naše energie a snad i víra v lepší časy. Podržme si tu naději a věřme, že se vše brzy v lepší obrátí. Nakonec - karta pro tento týden je veskrze pozitivní a vstřícná.

Týden od 22. března bude svou energií ovlivňovat karta Svět. Ta patří do skupiny karet velkých arkán, které udávají hlavní téma výkladu a základní dějovou linku celého "příběhu", kterým lidský život dozajista je.

Význam karty

Svět je - v rámci velkých arkán - poslední kartou v řadě. Symbolizuje završení, úspěch a cíl. Ať už dílčí, anebo finální. Odráží naše zkušenosti, stejně jako skutečnost, že už víme, kým jsme. Známe své hranice i potřeby a uvědomujeme si, že tou nejdůležitější osobou v našem životě jsme jen my sami. Svět potvrzuje jakési završení, úspěšné splnění "mise". Potvrzuje, že naše plány jsou v pořádku a my se ubíráme správným směrem. Obecně může karta hovořit také o dalekých cestách, které nám přinesou hluboké uspokojení a novou inspiraci. Hovoří i o tom, že místo, kde se nacházíme, je synonymem domova a celistvosti, ať už doslova, anebo v přeneseném slova smyslu. 

Co můžete udělat

Svá přání a záměry proměňte ve skutečnost. Snažte se vnímat dění okolo jako celek, kdy jedno tvoří i potvrzuje druhé. Zaujměte postoj, který odráží vaše pravé já, buďte upřímní k ostatním i sami k sobě.

Na co pozor

Nebuďte líní, neteční, zklamaní. Nerezignujte předem, ale ani nepřeceňujte své síly. 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama