reklama

Karta na týden od 21. září: Pocítíte prázdnotu, změňte proto svůj postoj

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

V tarotové sadě je celkem 78 karet, které se dále dělí na 22 karet tzv. velké arkány a 56 karet arkány malé. Až na výjimky se nedá jednoznačně určit povaha karty, byť některé "vlastnosti" převažují. Přesto i u těch nejobávanějších lze najít plusové body.

Týdnu od 21. září bude vládnout tarotová karta Viselec. Ta patří do skupiny karet velké arkány, které udávají hlavní téma výkladu a základní dějovou linku celého "příběhu", kterým lidský život dozajista je.

Význam karty

Tarotová karta Viselec se obvykle ukazuje v situacích, které se ocitly na mrtvém bodě. Možná nevíte kudy kam, cítíte prázdnotu a zažíváte nepříjemnou stagnaci. Tématem a poselstvím této karty je podívat se na celou záležitost z jiného úhlu a využít přechodového období k zamyšlení či přehodnocení situace. To vám následně pomůže při rozhodování, co dál. Na řadu se dostává i téma obětování něčeho. I to je občas třeba k tomu, abychom se dokázali odlepit z místa a konečně se zase posunuli dál.

Co můžete udělat

Nabízí se vám příležitost podívat se na věci z jiného úhlu a trochu jinýma očima. Využijte toho. Přehodnoťte svůj dosavadní postoj a změňte, co vám už nevyhovuje. Obětujte prázdnotu, abyste si odjinud mohli odnést plný pohár. Buďte pravdiví a odvážní a klidně udělejte krok zpět, abyste mohli opět vykročit dopředu.

Na co pozor

Nepropadejte melancholii, nepodléhejte stagnaci. Nerezignujte na své plány. Nenechte se manipulovat ani zastrašit. Nepodceňujte své schopnosti a neobětujte se pro to, co už vám nic nepřináší.

Mrtví nestojí Babišovi ani za komentář. Já z lidí hlupáky dělat nebudu, říká Mucha | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama