reklama

Karta na týden od 21. března: Je čas udělat čin, těšit se můžete na nový začátek

Stejně jako každý týden, i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Co nás čeká během nadcházejících sedmi dnů? Jaká energie bude provázet třetí březnový týden, prozradí tarotové karty.

Týdnu od 21. března bude vládnout tarotová karta Eso holí. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Eso holí, stejně jako všechna esa v tarotu, symbolizuje šanci. Nový začátek a kreativita, dostatečná míra energie a vášeň pro cokoli, o čem je řeč, bývají charakteristické pro situaci, kterou karta provází. Čekají vás nové začátky, pro něž bude typická originalita a nekonvenčnost. Vyplatí se aktivita, odvaha a vysoké nasazení, protože Eso holí se nespokojí pouze s myšlenkou. Na řadě jsou činy vedoucí k dosažení cíle, které bude provázet podnikavý duch a unikátnost řešení. Teď je ten správný čas řídit se instinkty a vnímat vlastní "nápovědu". Seberealizace a vysoký potenciál všeho, do čeho se pustíte, je aktuální a velké téma. 

Co můžete udělat

Ukažte, co ve vás je. Zapomeňte na strach, je čas klidně i trochu zariskovat. Věřte si a věřte v úspěch všeho, do čeho se pustíte. Buďte aktivní a odvážní. Využijte svou kreativitu, zůstaňte optimističtí a hledejte vždy nejprve výhody. 

Na co pozor

Nebuďte zbrklí, nejednejte bez rozmyslu. Pozor, aby váš osobní záměr nepřeválcoval štěstí a klid druhých. Nepřeceňujte se, ale ani nezůstávejte stát na místě, čas přeje aktivitě. Důležité je najít správnou míru.

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama