reklama

Karta na týden od 20. prosince: Dojde na velký obrat v životě, plány se mohou zvrátit

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Je tu poslední úplný týden roku 2021 a s ním nová tarotová předpověď. Jakou energii v sobě nese nadcházejících sedm dní a jaký v sobě ukrývají potenciál?

Týden od 20. prosince bude svou energií ovlivňovat Kolo štěstí. Jde o kartu tzv. velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. 

Význam karty

Kolo štěstí symbolizuje obrat v situaci, změnu a příležitost. Ne vždy je zvrat předvídatelný, často překvapí, mnohdy i silně zaskočí. V případě Kola štěstí lze jen málokdy tušit, že se něco chystá. Ať už vás nový stav věcí jakkoli udiví, je načase převzít zodpovědnost za své činy a přestat z případných neúspěchů vinit osud. Vaše plány se mohou zvrátit, nejspíš dojde ke konfliktu zájmů či jinak vyhrocené situaci. V každém případě nastalý chaos je dobrým předpokladem pro lepší budoucí uspořádání a větší spokojenost.

Co můžete udělat

Přijměte změnu a vnímejte ji jako výzvu pro lepší a stabilnější uspořádání vašich záležitostí. Uvědomte si, co opravdu chcete, a odhodlejte se k akci. Ukažte svůj talent a uvolněte potenciál. 

Na co pozor

Nelpěte za každou cenu na tom, co jste si kdysi předsevzali. Časy i situace se mění, proto nezůstávejte strnulí v jedné poloze. Nepropadejte panice, neobávejte se změn. 

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama