reklama

Karta na týden od 20. listopadu: Držte si klobouky, bude to jízda

S novým týdnem je tu i pravidelná karetní nápověda pro nadcházejících sedm dnů. Pro co bude období od 20. listopadu vhodné, nač byste se měli soustředit a čemu se raději vyhnout? Odpovědi najdete v následujících řádcích.

Foto: Shutterstock

Týdnu od 20. listopadu bude vládnout tarotová karta Rytíř holí. Ta patří ke kartám okruhu takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Rytíř holí symbolizuje především rychlost, netrpělivost, ambicióznost a vášnivost. Představuje člověka, který je ochoten riskovat, vrhat se do věcí po hlavě a pro splnění toho, co si umane, udělá téměř cokoli. Jde ale zároveň o osobnost ve společnosti oblíbenou především díky přirozenému šarmu, vysokému temperamentu a osobnímu kouzlu. Celkově je karta vnímána pozitivně, protože nabízí pulsující energii a pocit, že žijeme. 

Nadcházející období se bude v podobném duchu odehrávat. Nemusíme nutně potkat někoho s vlastnostmi Rytíře holí, ale sami můžeme cítit potřebu vzchopit se a být aktivnější než obvykle. Rozhodnutí, jež učiníme, budou nejspíš v souladu s naším nastavením a pramenit z těch nejlepších úmyslů. Věci se budou dařit, jen mohou být někdy v poněkud svižnějším tempu.

Co můžete udělat

Buďte aktivní a energičtí, zapojte se s nadšením do dění okolo. Můžete tu a tam i trochu zariskovat - štěstí při vás stojí. Poddejte se své vášni - tentokrát nemusíte zbytečně šlapat na brzdu. 

Na co pozor

Nebuďte zbytečně netrpěliví a hádaví, ne každý s vámi udrží krok. Pozor na agresivní chování - najděte si jiný ventil než lidi okolo sebe. Vyvarujte se bezcitného jednání a udržte si alespoň minimální dávku empatie. 

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama