reklama

Karta na týden od 20. června: Budete kreativní a úspěšní. Pozor si dejte na marnivost

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týden od 20. června bude svou energií ovlivňovat Císařovna. Jde o kartu takzvaných velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. 

Význam karty

Císařovna je kartou přívětivou, slibující úspěch a dobrý konec. Nadcházející období bude úspěšné po všech stránkách - dařit se bude všemu novému. Tématem karty je mimo jiné plodnost, a zdaleka nejde jen o souvislost s početím dítěte. Plodná bude i vaše hlava, nové nápady se pohrnou a kreativita ovládne vaši mysl. Budete mít tendenci pečovat o druhé a druhým radit - také s těmito aspekty je Císařovna propojena. Věci budete vnímat citlivě, na základě intuice. Instinkty vás nezklamou a kromě hlavy k vám bude svým specifickým jazykem promlouvat i tělo. Záležitosti tohoto týdne dopadnou skvěle a vy si budete užívat zasloužený úspěch. 

Co můžete udělat

Buďte milí a laskaví. K ostatním přistupujte s pochopením a citlivostí, neslevujte ale ze svých plánů. S radostí se pusťte do práce, těšte se na úspěch a užívejte si celý proces vzniku. Pečujte nejen o druhé, ale také o sebe. Zajděte na masáž, udělejte si radost novým oblečením. Dopřejte si smyslové požitky, hýčkejte se a užívejte příjemné dny.

Na co pozor

Nemanipulujte skrze "fyzické zbraně". Nezneužívejte svou atraktivitu, nesnažte se něco nebo někoho získat za každou cenu. Netlačte na druhé, nebuďte příliš invazivní. Pozor na ziskuchtivost, nenechte se zlákat pozlátkem. Podívejte se, co se pod lákavým povrchem ukrývá.

Teršová: Sudety jsou pořád tak trochu chudé a zastrčené. Aš je pro mě hezký zapadákov | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama