reklama

Karta na týden od 2. srpna: Čeká vás rodinná pohoda, pozor si dejte jen na jednu věc

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Dny se začínají pozvolna krátit, večery a rána bývají chladnější. Sice máme stále léto a mnozí ještě dovolenou před sebou, přesto se začínáme líně posouvat k podzimu. Co nás podle tarotových karet v nejbližší době čeká?

Týdnu od 2. srpna bude vládnout tarotová karta Desítka pohárů. Ta patří ke skupině karet tzv. malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Desítka pohárů je karta naplňující, rodinná, ukazující na harmonické vztahy a skvělé zázemí. Je snem každého, kdo touží po rodinném životě, hovoří o tom, že máte okolo sebe lidi, na které je spolehnutí. Můžete se s nimi podělit o své pocity, radosti i starosti. Vyslechnou vás, poradí, pomohou. Komunikace mezi vámi funguje přesně tak, jak má. Zkrátka ideální stav. Má ale jedno úskalí, a to potenciální nudu. Nenechte se ukolébat myšlenkou, že už není kam se posouvat. Udržte si svou spokojenost, ale stanovte si další metu. Zůstaňte aktivní, protože život se nachází v pohybu, nikoliv ustrnutí.

Co můžete udělat

Buďte vlídní ke svému okolí. Komunikujte a snažte se využít svou energii smysluplným směrem. Podpořte své blízké a ukažte jim, jak důležití pro vás jsou. Nabídněte pomoc nebo rameno. Zůstaňte aktivní a přátelští.

Na co pozor

Dosáhli jste toho, co jste chtěli, a nemáte další cíl? Najděte ho. Vyvarujte se nudy, neaktivity, ustrnutí. Zůstaňte pokorní a vděční. Nebuďte lakomí a neopovrhujte těmi, kteří nemají takové podmínky jako vy. 

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama