reklama

Karta na týden od 19. září: Hledejte nekonvenční řešení a nebojte se kritiky

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 19. září bude vládnout tarotová karta Páže mečů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Páže mečů nabádá k ostražitosti. Představuje bystrou mysl, logiku, nápaditost a schopnost řešit problémy nekonvenčním způsobem. Varuje před pomluvami či možným konfliktem, které vás během nadcházejících dnů mohou potkat. Očekávat můžete i nepříjemnou konfrontaci nebo setkání s někým, kdo vám otevře oči způsobem, který vám nebude ani trochu milý. Nevyhnete se kritice a nepříjemným otázkám, kterými vás bude dotyčná osoba bombardovat. Může být nesnesitelná svou neúnavností a potřebou do všeho rýpat, na druhé straně vám ale přinese možnost zamyslet se trochu jiným způsobem než doposud. Je možné, že vy sami budete ztělesněním onoho pážete; bude vám to skvěle a kriticky myslet, což nemusí být druhým zrovna po chuti. Dostanete však příležitost ledasco si vyjasnit; nepůjde ale zrovna o příjemný způsob. 

Co můžete udělat

Máte otevřenou mysl a schopnost všímat si detailů, které jste dříve přehlíželi - využijte toho. Ujasněte si pojmy, vyčistěte vzduch. Nabízí se vám možnost vyřešit nějaký problém třeba i docela netradičním způsobem. 

Na co pozor

Nebuďte přehnaně kritičtí, nevyvolávejte záměrně konflikty. Nezneužívejte svého postavení a neponižujte druhé. Nebuďte falešní, nepomlouvejte.

O tom, jak umírat doma, už umíme mluvit. A mění to celou společnost, říká Marková | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama