reklama

Karta na týden od 17. ledna: Měli byste si vzít dovolenou, sílu budete potřebovat

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 17. ledna bude vládnout tarotová karta Čtyři meče. Ta patří ke skupině karet tzv. malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Čtyřka mečů představuje dočasný ústup, klid a příměří, pomyslné složení zbraní a prostor k načerpání sil. V současné době je vhodné dát si pauzu, přestat o to či ono usilovat, nevyčerpávat se. Čas je vhodný i na krátkou dovolenou a regeneraci těla i mysli. To, co byste možná rádi udělali, je teď lepší odložit; věci by stejně nešly podle vašich představ. Výhodná pro vás bude i pozice "mrtvého brouka". Ne všechny záležitosti se vás musí nutně týkat, ne všechno je potřeba aktuálně řešit. Dopřejte si klid a možnost načerpat novou energii do dalších dnů a pomyslných bojů.

Co můžete udělat

Nechte věci volně plynout. Stáhněte se do pozadí, uvažujte nad budoucími kroky, plánujte. Využijte čas klidu k regeneraci a odpočinku. Nabírejte sílu, uvolněte se a zachovejte si nadhled. 

Na co pozor

Nepleťte se do věcí, do kterých vám nic není. Nebuďte hádaví a konfliktní. Nevynucujte si pozornost a netlačte na druhé. Nerozhodujte se bez rozmyslu, nebuďte zbrklí.

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama