reklama

Karta na týden od 16. srpna: Čeká vás úspěch i smyslové požitky. Čeho se vyvarovat?

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Srpen se přehoupl do své druhé poloviny a děti si pomalu začínají uvědomovat blížící se začátek nového školního roku. Stále je příjemně teplo, ale chladnější rána a večery předznamenávají, že nejbarevnější roční období, podzim, se neodkladně blíží. Co nás čeká ještě před jeho příchodem? Jaká energie bude provázet následující týden?

Týden od 16. srpna bude svou energií ovlivňovat ctihodná Císařovna. Jde o kartu tzv. velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. 

Význam karty

Císařovna symbolizuje vše světské, po čem může člověk toužit. Na symbolické Bláznově cestě, kterou představují karty velkých arkán, hraje Císařovna roli Bláznovy pozemské matky. Ta je spojena s přírodou, hojností, krásnou, erotikou i plodností. Má uměleckou duši a vyniká přirozenou kreativitou, přináší užitek i smyslový prožitek, nové nápady, vize do budoucna. Události, kterých se karta dotýká, budou úspěšné. Vše je na dobré cestě, půda je úrodná a podmínky nakloněny všeobecnému zdaru. Císařovna též symbolizuje pečovatelskou část lidské duše, rodičku - matku. 

Co můžete udělat

Všímejte si svých instinktů, vnímejte pocity a dejte vždy na ten prvotní. Začněte s realizací svých plánů, jednejte ohleduplně vůči ostatním. Dopřávejte si také smyslové požitky, nezapomínejte na péči o tělo. Buďte tvořiví, hledejte inspiraci a inspirujte druhé. Soustřeďte se na vztahy a snažte se nastolit harmonii. Dbejte o to, abyste měli dostatek nejen vy, ale i ostatní.

Na co pozor

Pozor na koketérii, marnivost a zneužívání hezkého zevnějšku. Nebuďte hamižní, nechtějte stále víc. Nepodléhejte mamonu, neutrácejte za zbytečnosti. Přemýšlejte o tom, co v životě skutečně potřebujete.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama