reklama

Karta na týden od 16. listopadu: Nebojte se náročných cílů, váš potenciál je vysoký

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Další z řady tarotových karet, kterou vám pro tento týden představíme, je Slunce. Karta, která dokáže rozjasnit den díky spoustě pozitivní energie, ale také nepříjemně popálit, vystoupá-li ego nepřiměřeně vysoko.

Týden od 16. listopadu bude ovlivňovat karta Slunce. Ta patří do skupiny karet velké arkány, které udávají hlavní téma výkladu a základní dějovou linku celého "příběhu", kterým lidský život dozajista je.

Význam karty

Tarotová karta Slunce obvykle představuje pozitivní událost, vysokou míru kreativity, skvělou schopnost komunikace a celkové posvěcení záměru či situace. Ukazuje na vysoký potenciál, materiální i duchovní prospěch, talent, završení a triumf. Slunce rozzáří den, přináší sebedůvěru, harmonii, objevování pozitivních stránek života. Nabízí dary a příležitosti, jen je třeba zachovat si potřebnou dávku pokory a vědomí, že nic není samozřejmé. 

Co můžete udělat

Věřte si a věřte v sebe. Váš potenciál je vysoký, a nač sáhnete, bude se dařit. Užívejte si, co máte k dispozici, a zůstaňte vděční za dary, které vám život přináší. Věnujte pozornost svým nápadům, mozek vám funguje na plné obrátky. Začněte si plnit sny, energie Slunce vás podpoří.

Na co pozor

Nevymáhejte věci silou, nepouštějte ke slovu ego. Nebuďte panovační a neskromní, nezapomínejte na ohledy vůči druhým. Pýcha a sebestřednost nejsou dobrými rádci, mějte je proto pod kontrolou. Pozor na lakotu, sobectví a hrabivost.

Britové jsou u vytržení ze znovuobjevených záběrů královny. Stačilo jedno slůvko | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama