reklama

Karta na týden od 16. května: Očekávejte dobrou zprávu, dojde i na milostnou nabídku

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 16. května bude vládnout tarotová karta Páže pohárů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Páže pohárů představuje mladistvou energii, vnímavost, vzrušivost i naivitu. Ve vzduchu se bude vznášet příjemné očekávání a pomalu nastupující touha, těšení se na hezké dny okořeněné špetkou erotického vzrušení. Starosti půjdou stranou, hezké pocity se naopak umocní. Ke slovu se dostane i společenský život a vaše hvězda se mezi přáteli rozzáří. Vyniknout může i váš talent a umělecké cítění, smysl pro krásno a estetiku. Očekávat lze dobré zprávy, případně pochvalu a uznání ze strany nadřízených či společníků. Bude-li třeba, někdo z vašeho okolí se za vás přimluví. Naskytne se i nová milostná příležitost.

Co můžete udělat

Dopřejte si trochu radosti a zábavy. Jděte se bavit, uvolněte se. Projevte svůj talent, buďte kreativní a tvůrčí. Chovejte se vstřícně ke svému okolí, jednejte otevřeně a dejte najevo své pocity. Hýčkejte se a dbejte také o svůj zevnějšek. 

Na co pozor

Pozor na přecitlivělost, nebuďte příliš úzkostliví. Nepodléhejte svým emocím příliš, nenechte se ovládnout strachem. Neřešte věci, které nemůžete ovlivnit. Neunikejte do závislostí, nepanikařte. Nebuďte vrtošiví a marnotratní.

V obávaném koncentráku věznili i Čapka. 101letého dozorce soud poslal za mříže | Video: Aktuálně.cz

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama