reklama

Karta na týden od 15. března: Čekají vás hezké chvíle, nebojte se jednat

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Budoucnost každého z nás je prý vepsána v našem osudu, který jsme si sami, kdesi "nahoře" zvolili. A ať je náš život někdy jakkoli těžký, není to nic, co bychom sami neměli zvládnout. Občas si nevíme rady a potřebujeme nasměrovat. I proto jsou tu lidé, kteří dokážou číst v kartách, dlaních nebo ve hvězdách.

Týdnu od 15. března bude vládnout tarotová karta Eso holí. Ta patří ke skupině karet tzv. malé arkány. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkány velké. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Eso holí, stejně jako všechna ostatní esa v tarotových kartách, symbolizuje počátek a příležitost. V případě holového esa se obvykle jedná o šanci uspět na pracovním poli, protože v tuto chvíli máte přesně tu správnou energii a zápal. Vaše myšlenky jsou originální a postoj aktivní. Je čas sebrat odvahu a víru v sebe sama a jednat. Máte možnost zajímavé seberealizace s dobrými vyhlídkami do budoucna. K prosazení vašich zájmů vede tentokrát jednodušší cesta. Také pokud jde o partnerství, jde o kartu příznivou a slibující i příjemný fyzický zážitek, vášeň a oživení sexuálního života.

Co můžete udělat

Věřte ve vlastní úspěch a jednejte. Vložte do akce veškerou energii, do věcí se položte naplno. Buďte ochotni podstoupit riziko, věřte svým instinktům a přesvědčení. Zachovejte si optimismus, jednejte otevřeně a stůjte si za svým. Tentokrát máte vysokou šanci prosadit se.

Na co pozor

Nenechte si ujít příležitost ukázat a využít svůj potenciál. Nebuďte bázliví, ale ani příliš sebevědomí. Nejednejte zbrkle a neodsuzujte druhé proto, že nejsou aktuálně v takové kondici jako vy. Nepřehánějte to s ambicemi a zachovejte si lidskou tvář.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama