reklama

Karta na týden od 14. února: Čekají vás úspěšné dny, výzvy se dobře chopte

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Dny se pomalu prodlužují, a přestože slunečního svitu prozatím nepřibývá, nálada i energie mají vzestupnou tendenci. Tu může umocnit i karta Slunce, která určuje směr nadcházejících dnů.

Týden od 14. února bude svou energií ovlivňovat Slunce. Jde o kartu takzvaných velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. 

Význam karty

Slunce je kartou pozitivní a žádanou. Slibuje úspěch, předpovídá kreativitu a předznamenává zisk v jakékoliv životní oblasti. Šance překonat překážky a dosáhnout požadovaného cíle je vysoká, schopnost dobré komunikace maximální a radost z výsledku téměř jistá. Slunce znamená růst a završení, přináší sebedůvěru, radost a rodinné štěstí. Vaše osobnost zazáří a projeví se váš dosud skrytý potenciál. Nadcházející dny přinesou dary a příležitosti, kterých je třeba se chopit a využít ve svůj prospěch. Energie pro uskutečnění budete mít dostatek. Váhání není namístě, Slunce vám svítí na cestu a ukazuje správný směr.

Co můžete udělat

Ukažte, co je ve vás. Odhalte svůj potenciál, myslete pozitivně a využijte energii, kterou s sebou Slunce přináší. Chopte se nové výzvy, mějte pro strach uděláno. Jednejte vstřícně, udržte si optimismus a víru v dobré konce.

Na co pozor

Nebuďte panovační a nepovyšujte se nad ostatní. Zapomeňte na potřebu ovládat druhé, manipulovat je a využívat pro osobní prospěch. Nebuďte pyšní a vztahovační, respektujte názory ostatních, nezesměšňujte je.

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama