reklama

Karta na týden od 13. září: Chopte se příležitosti, ale nechtějte příliš

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Esa v tarotu vždycky znamenají příležitost. Samotné téma zmiňované šance pak přibližuje konkrétní tarotová barva; pro nadcházející týden jde o pentakly. Co můžete během nadcházejícího období očekávat?

Týdnu od 13. září bude vládnout tarotová karta Eso pentaklů. Ta patří ke skupině karet tzv. malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Eso pentaklů je kartou dobré příležitosti, šťastných okolností a vysokého potenciálu do budoucna. Je spolehlivá a praktická, stojí u zrodu velkých věcí, stejně jako nového života. Vše, co se vyskytne pod taktovkou Esa pentaklů, má šanci uspět a prosadit se. Výhody jsou na vaší straně, snažte se z nich vytěžit maximum. Nemusí nutně jít pouze o rozšíření hmotných statků a vylepšení finanční situace; okolnosti přejí také obohacení v oblasti duševního vlastnictví. Ať tak nebo jinak, úspěch vás s touto kartou nemůže minout.

Co můžete udělat

Neohroženě vykročte. Chopte se příležitosti a neváhejte s realizací svých plánů. Investujte do budoucnosti, rozšiřte své pole působnosti. Ukažte svůj potenciál bez zbytečné skromnosti, štěstí při vás stojí.

Na co pozor

Nebuďte chamtiví, závistiví a marnotratní. Přejte druhým úspěch a neobelhávejte své okolí. Nezneužívejte výhodnějšího postavení a jednejte fér. 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama