reklama

Karta na týden od 13. prosince: Těšte se na milé setkání, čestné jednání se vyplatí

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Starý rok už stříhá metr a nový nedočkavě přešlapuje přede dveřmi. Jaký bude, ještě nevíme. Co ale umíme aspoň trochu poodhalit, je energie nadcházeních sedmi dnů. Nač se můžete těšit a na co si dát pozor?

Týdnu od 13. prosince bude vládnout tarotová karta Eso pohárů. Ta patří ke skupině karet tzv. malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Eso pohárů - podobně jako všechna tarotová esa - představuje dar a příležitost. Forma obdarování může být různá, pokaždé však budí příjemné emoce. Ať už vás potká milostné vzplanutí, prožijete milé setkání, anebo objevíte vlastní kreativitu, budete se cítit hezky a plní nadšení. Jde o jednu z nejšťastnějších karet Malých Arkán, představující hluboké naplnění a pocit opravdové vnitřní harmonie. Jednou z výhod karty je její dosažitelnost. Dovoluje radovat se i z běžných věcí a přináší světlo do jinak temných dnů. Těšte se na nadcházející týden a ve velkém si užívejte i drobné maličkosti.

Co můžete udělat

Buďte citliví a empatičtí vůči svému okolí. Jednejte čestně a upřímně hovořte o svých emocích. Poskytněte citovou oporu ve chvíli, kdy je to potřeba. Mějte srdce otevřené a podporujte své blízké.

Na co pozor

Nebuďte přecitlivělí a nevymáhejte si lásku. Nechovejte se jako malé děti, kterým byl odepřen bonbón. Nerozebírejte donekonečna city a pocity, nebabrejte se v tom, co už vyprchalo. Neutápějte se v emocích a nezapomínejte na zdravý rozum.

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama