reklama

Karta na týden od 13. června: Dojde k nečekanému zvratu, dlouhé váhání se nevyplatí

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 13. června bude vládnout tarotová karta Osm holí. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Osmička holí představuje především rychlost. Připravte se na překotný spád událostí nebo nečekaný zvrat v situaci, která dosud zdánlivě neměla řešení. Karta symbolizuje zásah "shůry", záležitost, co můžete ovlivnit jen sotva. Něco zkrátka visí ve vzduchu a je jen otázkou relativně krátkého času, než to vypukne. Čekáte-li na výsledek či verdikt, nebudete čekat dlouho. Protože jde o hole, kterým přísluší oheň, lze kromě rychlosti očekávat také dostatek dravé energie, odzbrojující spontánnost, nadšení i naprostou přímost. Věci se vyjasní, případné váhání vezme zasvé, cesta z kruhu se ukáže. 

Co můžete udělat

Zůstaňte aktivní, případně na tempu ještě přidejte. Zaměřte se na cíl, zvažujte krátce a konejte hned. Dlouhé váhání se v tomto případě nevyplatí. Využijte momentální energii k dořešení některých záležitostí, komunikujte a reagujte. Buďte spontánní a přímí.

Na co pozor

Nebuďte příliš zvědaví a vztahovační, nepleťte se do věcí, do kterých vám nic není. Nehádejte se a nevyvolávejte další spory. Kroťte svou žárlivost, nikdo není váš majetek. Pozor na rozpínavost a nedostatek respektu vůči druhým.

Teršová: Sudety jsou pořád tak trochu chudé a zastrčené. Aš je pro mě hezký zapadákov | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama