reklama

Karta na týden od 12. října: Šance na lásku, volba srdcem, naplnění

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Dobrých zpráv není nikdy dost a v tomto podivném období to platí dvojnásob. Vědí to i tarotové karty, které se na nadcházejících sedm dní tváří víc než vstřícně. Bude se nač těšit!

Týdnu od 12. října bude vládnout tarotová karta Eso pohárů. Ta patří ke skupině karet tzv. malé arkány. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkány velké. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Každé eso v tarotu symbolizuje dar shůry. V případě pohárového esa může znamenat milostnou příležitost, šanci na lásku, touhu a možnost tvořit, naplnění a seberealizaci. Čeká vás období plné příjemných emocí, radostných "náhod" a znovuvzkříšené naděje. Jde o jednu z nejšťastnějších karet v rámci malé arkány. Otevírá před vámi možnost najít hluboké životní uspokojení, které může mít mnoho forem. Potkat můžete lásku svého života, učinit důležitý krok, upřednostnit volbu srdcem, nalézt vnitřní harmonii a pocítit životní uspokojení.

Co můžete udělat

Otevřete se novým příležitostem, nezištně nabídněte své srdce druhým lidem, věnujte pozornost novým nápadům, vnímejte své pocity. Zůstaňte empatičtí, citliví a podporujte druhé. Využijte stávající energii k vytvoření něčeho velkého, odlepte oči od země a podívejte se na oblohu. Nadechněte se zhluboka a volně, je to osvobozující. Těšte se na každý nový den.

Na co pozor

Nebuďte přecitlivělí, nehledejte mraky tam, kde svítí slunce. Nepodezírejte druhé, nevnucujte se a neutápějte se v emocích. 

Jak na skládkách mizí peníze: Stát selhal, říká starosta, který bojuje o stamiliony | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama