reklama

Karta na týden od 12. dubna: Úspěch je na dosah, ale jednejte opatrně a s rozvahou

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Duben se blíží do své poloviny a postupný návrat k normálu už visí ve vzduchu. Ještě chvilku potrvá, než si opravdu budeme moci oddychnout, ale naděje roste. Co si o nadcházejícím období myslí tarotové karty?

Týdnu od 12. dubna bude vládnout tarotová karta Devět pentaklů. Ta patří ke skupině karet tzv. malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Devět pentaklů (mincí) symbolizuje dosažení skvělého výsledku, příjemné věci v životě, nezávislost a samostatnost. Z numerologického hlediska se téma jen podporuje, protože číslo devět znamená uzavření, splnění "úkolu", konec dílčí etapy; to proto, abyste mohli postoupit výš a začít opět od začátku na nové úrovni. Bude se dařit na všech frontách a věci půjdou podle očekávání. Tématem karty je také fyzické potěšení, radost a sounáležitost. Právě teď nastal správný čas zapomenout na povinnosti a užívat si čirou přítomnost druhého člověka. Karta slibuje i příjemné okamžiky, důvěrnost a intimitu s partnerem. Nebraňte se užít si kouzlo okamžiku, ať máte později z čeho čerpat.

Co můžete udělat

Důvěřujte si a věřte ve svůj úspěch. Právě teď je skvělá příležitost uzavřít to, co je třeba, o čem víte, že ke svému konci spěje. Nebojte se konfrontace, zkoušek, pohovorů. Bude se dařit - vítězství máte na dosah. Vyplatí se neuspěchat rozhodnutí, věci si dobře rozmyslet, ale nečekat. Jednejte a těšte se na dobré konce.

Na co pozor

Nebuďte zbrklí, nesoustředění a povrchní. Nesnažte se budit dojem vítěze v situaci, která dosud není uzavřená. Nebuďte nenasytní, lstiví a nespravedliví. Nechtějte příliš, protože "kdo chce moc, nemá nakonec nic". 

Klusák: V Gottově příběhu je hodně nesrovnalostí. Výpovědi psychiatra jsou důležité | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama