reklama

Karta na týden od 11. července: Těšte se na milostné pletky

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 11. července bude vládnout tarotová karta Dvojka pohárů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Dvojka pohárů se řadí mezi nejmilejší karty celého tarotu. Symbolizuje milostný vztah, úspěšné partnerství, vzájemnou přitažlivost, propojení i příslib výjimečných okamžiků. Vášeň a romantika, milostné vzplanutí, které k létu neodmyslitelně patří, dobrodružství a nevšední zážitky - to vše může karta znamenat. Mělo by se vám dařit na všech úrovních, v milostném životě ale především. Pokvetou i přátelské vztahy, dřívější spory se urovnají. V práci se pročistí vzduch a dařit se bude i obchodním záležitostem, zejména těm, které jsou založeny na osobních vazbách. Principem Dvojky pohárů je propojení a vznik něčeho nového, opět na více úrovních. 

Co můžete udělat

Otevřete se novým zážitkům, uvolněte se a těšte z každého dne. Respektujte druhého a přijměte fakt, že každý je jedinečný se specifickým prožíváním a pohledem na život. Propojte síly s druhým člověkem a vzájemně se podporujte. Užívejte si milostné záležitosti, ukažte svou vášeň a projevte touhy.

Na co pozor

Nesnažte se druhého ovládnout, vlastnit. Nezaměňujte hezké prožitky s osudovými záležitostmi. Nebuďte na partnerovi závislí, nemanipulujte jím skrze emoce. Zapomeňte na citové vydírání a nikam nevedoucí výčitky.

Slavná ostravská vila má temnou minulost. V podzemí je ukrytý opravdový unikát | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama