reklama

Karta na týden od 1. listopadu: Pozor na unáhlené jednání, dopřejte si čas

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Je tu předposlední měsíc roku. Slunečných dnů je extrémně málo, za tmy vstáváme a vracíme se domů. A přestože by radost ze života neměla souviset s vnějším prostředím, plískanice na dobré náladě obvykle nepřidají. Co si o prvním listopadovém týdnu myslí tarotové karty, se dozvíte v následujících řádcích.

Týden od 1. listopadu bude svou energií ovlivňovat karta s názvem Poustevník. Jde o kartu tzv. velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. 

Význam karty

Poustevník symbolizuje hledání pravdy a odpovědí, které má každý z nás uvnitř. Karta otevírá cestu do niterní krajiny, podněcuje k zamyšlení, nabádá k zastavení se. Poustevník radí, abyste své plány dobře zvážili, nespěchali s rozhodnutím a nedělali nic, co nesouzní s vaším nastavením. Možná si potřebujete trochu odpočinout od ostatních lidí a všeobecného shonu, být chvíli jen sami se sebou, abyste se znovu "našli". 

Co můžete udělat

Zůstaňte v klidu a plně soustředění na své záležitosti. Dopřejte si čas na vnitřní uzdravení, a než se pustíte do něčeho dalšího, ujistěte se, že se uvnitř cítíte pevní a v rovnováze.

Na co pozor

Nebuďte netrpěliví a zbrklí. Nejednejte unáhleně a v rozporu se svými pocity. Neutíkejte do izolace, nestraňte se okolního dění. Být chvíli sami se svými myšlenkami je zdravé, ale všeho moc škodí.

Kvůli roztroušené skleróze hýbe jen hlavou: Je to kruté, ale neumírám, já takhle žiju | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama