reklama
 

Děti ve znamení Ryb: Nádherné bytosti s hlubokým pohledem

Děťátko ve znamení Ryb bude mít jemnou pokožku, stejně jako duši. Bude vypadat až snově, v hlubinách jeho očí objevíte měsíční svit a v jeho pohledu pak pohádkovou bytost. Jeho přítomnost vás rozzáří. Dítě zrozené ve znamení Ryb bude příjemné a mazlivé. Dokáže vnímat vaše pocity a vcítí se do vašich potřeb, tak si vás podmaní.

Foto: Mi.Ti. / Shutterstock.com

Tajemný svět fantazie

Svět, ve kterém žije Ryba, je velmi pestrý a také tajemný. Těžko budete odhalovat hloubku tohoto světa, těžko pochopíte fantazii dítěte zrozeného ve znamení Ryb. Dítě Ryba bude mít dle horoskopu velmi citlivou duši. Bude proto potřebovat především lásku. Po celý život bude dítě zrozené ve znamení ryb silně citově založené, vždy se bude řídit především svoji intuicí. Vaše dítě - Ryba začne mluvit zřejmě později, ale už předtím se dokáže vyjádřit i svými gesty. Posléze začíná mluvit hned celými větami. Bude žít pohádkové příběhy a vyprávět vám je. Budou to těžko uvěřitelná povídání, kterým však dítě Ryba věří celým svým srdcem. Taky byste měli. Znamení Ryb dokáže spojit svět reálný a svět fantazie, nikdy je od sebe nebude oddělovat. A bude také skvělým řečníkem.

Spojení vody a ohně

Znamení Ryb je spojené s vodním živlem, ten je dle horoskopu symbolem pocitů a nejhlubších prožitků. Dítě Ryba se dokáže vcítit do jiných lidí, stejně tak i jiných světů mimo naše běžné chápání. Vnitřním živlem znamení Ryb je oheň. Také v tom spočívá dualita znamení. Není-li zažehnut vnitřní oheň Ryb, chybí jim energie, jsou pomalé a pociťují chlad. Aktivnější bývají v noci. Oheň, který se v Rybě ukrývá, ji dokáže naplnit energií a nadšením, tvůrčí silou a snahou pomáhat druhým. Oheň je pro rybu zdrojem energie. Symbolizuje velkou lásku a také pevnou vůli. Horoskop znamení Ryb přisoudil jemnou povahu, smysl pro krásu, porozumění a toleranci. Dítě Ryby v sobě bude mít hlubokou moudrost a pravděpodobně i umělecké nadání. Znamení Ryb se dle horoskopu neřídí logikou, přesto je myšlení Ryb jasné a správné.

Slavné děti ve znamení Ryb

Markus: syn modelky Vlaďky Erbové a fotbalisty Tomáše Řepky

Daniel Tobiáš: syn modelky Andrei Verešové a podnikatele Daniela Volopicha

Lara: dcera herců Lucie Benešové a Tomáše Matonohy

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama