reklama
 

Děti ve znamení Kozoroha: Čas je jejich vládcem

Znamení Kozoroha je zvláštním způsobem spojené s časem. Vládcem znamení je Saturn – Chronos, pán času. Miminko ve znamení Kozoroha tak bude mít až stařecký výraz ve tváři, aby postupně prach času stíralo a ve stáří mělo tvář vyhlazenou a mladistvou. Dítě Kozoroh bude mít v sobě moudrost dospělých. Svůj věk bude popírat i klidným chováním a vyzrálostí.

Foto: iStock

Silná vůle, pevný řád a cílevědomost

Kozoroh náleží k živlu země, vnitřním živlem znamení je oheň. Země a oheň společně vytvářejí silnou tvůrčí energii. Země přidává do skutků a chování Kozoroha také pevný řád a systematičnost. Kozoroh jde po celý život za vytyčenými cíly. Již jako dítě bude umět vyjádřit, co přesně chce a o co nemá zájem. Dle horoskopu bude Kozoroh vyžadovat pevný řád, pravidelný denní režim. Bude mít rád kolem sebe pořádek. Charakteristika znamení Kozoroha spojuje s pevnou vůlí, skvělým úsudkem a čistým myšlením. Dítě ve znamení Kozoroha tak bude skvěle prospívat ve škole. Bude pečlivým studentem, ač mu může chvíli trvat, než si danou problematiku osvojí. Horoskop dává Kozorohovi do vínku spíše technické zaměření.

Klidná povaha, zdvořilé chování, láska k domovu

Dítě Kozoroh bude dle horoskopu milovat svůj domov. Nejraději bude doma. Kozoroh bude mít rád přítomnost svých rodičů, ale v mazlení a dotecích se vyžívat nebude. Jemně tak bude třeba obměkčit jeho tvrdé rysy. Charakteristika Kozoroha popisuje jako spolehlivou osobnost, která si postupně svoji silnou vůlí a energií dokáže získat autoritu. Své srdce však neotevírá každému. Dítě Kozoroh zpravidla nevyhledává společnost, v navazování vztahů je opatrnější. K ostatním je však vždy slušné a zdvořilé. Horoskop Kozoroha spojuje také s jasnou komunikací, která někdy může být až strohá. Děti zrozené ve znamení Kozoroha jsou poslušné a klidné. Dokážou si vyhrát sami. Nejraději se věnují praktickým či tvůrčím aktivitám, neradi marní svůj čas. Až postupem času se u Kozoroha objevuje dětská hravost či veselost mládí.

Slavné děti ve znamení Kozoroha

Sára: dcera moderátorky Ester Janečkové a Zdeňka Janečka

Jonáš: syn herců Zuzany Vejvodové a Pavla Nečase

Johanka: dcera zesnulého architekta Jana Kaplického a jeho ženy Elišky

Blue Ivy Carter: dcera zpěvačky Beyoncé a rappera Jay-Z

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama