reklama
 

Děti narozené ve znamení Lva: přítulné kočičky i dravé šelmy

S dítětem zrozeným ve znamení Lva vás čekají hravé chvíle mazlení a doteků, ale také složité situace podobné krocení divokého zvířete. Dítě Lev je plné energie, svoji září vás takřka oslepí, svým žárem takřka spálí. Dle horoskopu je právě Lev znamením, které bude aktivovat druhé k výkonu, tedy i vás. Nemusíte se však bát, vůdcovské sklony jsou Lvu vlastní, vždyť je králem zvířat!

Foto: Isifa/Thinkstock

Bude kralovat po celý život

Výchova dítěte ve znamení Lva bude vyžadovat tvrdou disciplínu. Nezapomínejte však ani na lásku a pochopení. Vaše Lvíče totiž bude dle horoskopu také roztomilým, přítulným stvořením. Bude potřebovat lichotky a ocenění. Tak se naplní jistotou, aby hrdě kráčel světem jako král. Svůj šarm, vznešenost a krásu nezapře Lev ani jako dítě. Dítě Lev se bude cítit dobře v kolektivu. Na pískovišti, ve školce, ve škole i v práci bude mít Lev dle svého horoskopu tendence k poučování a ovládání ostatních. Znamení zvěrokruhu mu přiřadilo roli vůdce. Je plný energie a nadšení. Lev dokáže vzplanout pro to, co právě dělá a podněcuje také ostatní. Nedostane-li dítě Lev dostatečný prostor, bude se vztekat. Jde o ohnivé znamení. Než dusit jeho žár, je lepší usměrňovat ho žádoucím směrem.

Dramatický i líný, štědrý a odpovědný Lev

Děti zrozené ve znamení Lev bývají extroverti s dramatickým projevem. Jsou odvážnější a vitálnější než ostatní děti. Rychle se učí. Jsou bystré se skutečným zájmem o studium a nové informace. Mívají však také období odpočinku nebo lenosti, kdy potřebují dobít ztracenou energii. Horoskop přiřazuje ke znamení Lev i štědrost. Dítě Lev se nebude zdráhat podělit se o své sladkosti nebo půjčit kamarádům svoje hračky. Svým šarmem a šlechetností si nezřídka ostatní omotá kolem prstu. Lev potřebuje zářit. Znamení zvěrokruhu Lev se pojí i s odpovědností. Lvi v domácnosti zvládnou udělat řadu užitečných věcí, bývají zruční a mají i skvělé organizační schopnosti. Nedůstojným povinnostem se však budou vyhýbat.

Slavné děti ve znamení Lev

Kryšpín: syn modelky Agáty Hanychové (Prachařové) a Miroslava Dopity, hráče amerického fotbalu

Stella Marie: druhá dcera herečky Moniky Zoubkové a Michala Dočekala

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama