reklama

Co vám radí karty na únor: Přečtěte si v novém výkladu, ať máte náskok

Měsíc se s měsícem sešel a je tu další tarotový výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Co hezkého vás čeká a na co si dát raději pozor? Jak využít svůj potenciál naplno a vychutnat si poslední zimní měsíc přesně podle svých představ? Karty vám poradí, jak na to.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Únor je podle gregoriánského kalendáře druhým měsícem roku a má 28 dní. Pouze v tzv. přestupném roce má dnů 29 (nejbližší bude rok 2020). Naprostou výjimkou byl únor s 30 dny - taková situace nastala pouze třikrát v zaznamenané historii vybraných zemí.

Pokud jde o český název měsíce, pak hledejme souvislost s táním ledu a nořením ledových ker v řekách (únor = nořiti se).

Novoluní ve Vodnáři nastává 4. února, úplněk v Panně čekejte 19. února. Svátek všech zamilovaných, který se pomalu dostává do povědomí také v Česku, se slaví 14. února.

Podle tradiční čínské medicíny jsou orgánem měsíce ledviny, které Číňané považují za sídlo životní energie a místo, kde je uložená podstata života. Mezi vhodné obiloviny pro posílení ledvin patří pohanka, oves nebo jáhly.

A co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu? 

Podívejte se v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama