reklama

Co vám radí karty na březen: Přečtěte si v novém výkladu, ať máte náskok

Možná se tomu ani nechce věřit, ale první jarní měsíc roku 2019 je tady. Astronomické jaro začíná letos dvacátého března a věřme, že přinese spoustu hezkých dnů. Co vám pro nadcházející období předpovídají tarotové karty? Nač by se měla jednotlivá znamení zvěrokruhu připravit, na co se těšit a čemu se raději vyhnout? Přečtěte si v novém výkladu.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Březen je podle gregoriánského kalendáře třetím měsícem v roce a má 31 dnů. V původním římském kalendáři byl však měsícem prvním. České pojmenování je s největší pravděpodobností odvozeno od rašení bříz a počátku březosti většiny zvířat.

V roce 2019 nastává jarní rovnodennost 20. března ve 22 hodin a 58 minut, kdy slunce při svém zdánlivém ročním pohybu protíná světový rovník - přechází z jižní polokoule na severní. 6. března nastává novoluní v Rybách, 21. března úplněk ve Váhách.

  Panská láska, ženská chuť a březnové počasí nejsou stálé. březen, tarot

Podle tradiční čínské medicíny je v březnu nejvíce ohrožen žlučník. Žlučník podle východních nauk vyjadřuje životní spokojenost. Naše pocity, nálady, otázky typu "proč právě já" jsou indikátorem tohoto orgánu. Podráždění žlučníku a žlučových cest se nejčastěji projevuje bolestmi v pravém podžebří. Ke zklidnění a podpoře tohoto orgánu se doporučují čaje s obsahem hořčinů, kupříkladu z hořce, řebříčku, chmele, zeměžluče, pelyňku a dalších bylin.

Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu, se dozvíte v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama