reklama

Dovolená s aquaparkem – splněný sen dětí i dospělých!

Plánujete dovolenou s dětmi a hledáte ten správný hotel, který uspokojí požadavky všech členů rodiny? Máme pro vás tip!

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Shutterstock.com

Pokud si přejete dovolenou, během které si odpočinete a také zažijete spoustu zábavy se svými ratolestmi, vyberte si z nabídky CK Blue Style hotel s aquaparkem. Jedná se o skvělou volbu, protože vodní atrakce jsou zárukou nezapomenutelných zážitků. Vaše děti budou mít o zábavu postaráno a vy tak budete mít čas si odpočinout nebo si zadovádět s nimi.

Aquaparky bývají přizpůsobené dětem všech věkových kategorií, samozřejmě zde nechybí tobogány, skluzavky, bazén s vlnobitím, brouzdaliště pro nejmenší a mnoho dalšího. Své si tu najdou i dospělí, ať už to znamená v klidu si zaplavat, odpočinout si na lehátku, dát si drink na baru nebo sjet některý ze strmých tobogánů a zažít trochu adrenalinu. Další výhodou je, že hotely, jejichž součástí je vodní svět, bývají zaměřené právě na rodiny s dětmi, a proto nabízejí i další služby, které vám zajistí zábavu či odpočinek. Stačí si jen vybrat destinaci a ubytování, které vám bude nejvíce vyhovovat a už se celá rodina může těšit na nespočet skvělých zážitků!

Hotely z nabídky CK Blue Style jsou, pokud jde o kvalitu služeb, prověřené a nabízejí tak komfortní a nezapomenutelnou rodinnou dovolenou přesně podle vašich představ. Trávit čas můžete jak v aquaparku, tak na pláži u moře. Kromě vodního světa využijte nabídku různých vodních sportů nebo se vypravte někam na výlet. Navíc s volbou all inclusive si nemusíte dělat starosti ani s tím, kde a za kolik se najíte. Nabídka pokrmů bývá pestrá, nechybí místní speciality ani sladké dezerty, které jistě udělají radost nejen vašim dětem, ale doplní další příjemný zážitek do sbírky i vám. Máte tak o jídlo i zábavu postaráno, což vám dává skvělou možnost soustředit se čistě na sebe a své blízké. Vypravte se za zábavou a odpočinkem. Užijte si slunce a vodní radovánky s CK Blue Style!

Neočkovanou pečovatelku lynčují bez důkazů, neudělala nic špatného, říká Nielsen | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama