reklama
 

Dokonalý dárek na Valentýna

Zapomeňte na předvídatelné plyšové medvídky, bonbony a květiny – a oslavte svou milovanou v klasickém stylu.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Pro svátek sv. Valentýna 2017 PANDORA vytvořila kouzelný recept na milující styl pomocí šperků, které ztělesňují různé aspekty lásky.

Díky lásce se stávají jedinečnými. Ručně dohotovené šperky v této sezóně hravě a vášnivě interpretují milostné symboly a zprávy lásky.  Inovativní a živé kombinace barev, kovů a glazury představují vzrušující nové způsoby, jak se ozdobit city, potěšit někoho svou náklonností či vyjádřit lásku a oslavovat ji.

Prsten Srdce navždy ze sterlingového stříbra oslavuje tradiční ikonu lásky prostřednictvím dvou kubických zirkonií ve tvaru srdce na koncích obroučky. Prsten může symbolizovat srdce zamilovaného páru, která bijí jako jedno, či připomínat pouto přátelství, které odolá zkouškám času. Klíč k interpretaci jeho krásného významu leží v srdci kohokoliv z vás.

Ikonický symbolismus, vysílání zpráv a design jednotlivých kousků je halen do tónů pop artu a vrstev radosti. Rozmarné motivy, které všichni známe z valentýnských přáníček svého mládí, se třpytí v romantické trojici miniatur ze sterlingového stříbra nazvaných Milostné pocity a určených pro použití s medailonkem PANDORA. Medailonky PANDORA a miniatury Milostné pocity jsou dohromady esencí konceptu personalizace. Ženy mohou i mimo svátek sv. Valentýna ukázat svůj osobní náhled na lásku a kombinování s dalšími miniaturami z jiných kolekcí jim zase umožní vyprávět i zcela odlišné příběhy.

Možností je opravdu nepřeberné množství, jde jen o to, aby byl dárek krásným překvapením s jasnou zprávou. Inspirujte se na pandora.net

Video: komerční článek
reklama

Komerční tip

reklama