reklama
 

Dobré víno s inspirací

Ve VINIUM jsme pilně pracovali na vytvoření nových webových stránek, které osloví naše zákazníky, budou pro ně více přehledné, ale hlavně budou větším zdrojem informací a inspirace. Chtěli jsme vytvořit stránky s jedinečným obsahem, který našim zákazníkům lehce pomůžou s výběrem toho správného vína.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Vinium

Víme, jak těžký může být výběr toho správného vína. Nejste si jistí, jak bude víno chutnat, jestli bude takové, jaké máte rádi. Chceme toto našim zákazníkům usnadnit a zároveň jim pomoci s výběrem toho správného vína pro ně, proto jsme připravili krásný přehled našich vín doplněný o produktové fotografie, které Vám snadno a rychle napoví, jaké krásné chutě a vůně se skrývají v našich vínech.

Na našich stránkách tedy můžete najít naše dvě kolekce moravských vín - VINIUM Exclusive a Rose collection. VINIUM Exclusive je unikátní kolekce vybraných přívlastkových vín. Základem je pro nás kvalitní surovina, zejména z vlastních vinic položených v nejteplejší oblasti Moravy, vyznačující se úrodným podložím. Za ochutnání určitě stojí Frankovka pozdní sběr 2016, která byla v letošním roce oceněna hned několikrát, pyšní se dokonce třemi zlatými medailemi. Z bílých vín rádi doporučíme oceněná vína Tramín červený pozdní sběr 2017 či Pálavu pozdní sběr 2017.

Výborná vína najdete také v naší Rose collection. Jde o nádhernou kolekci moravských zemských vín, která zachutnají každému milovníkovi dobrého vína. A proč název Rose collection? Tam, kde se rodí naše víno, rostou i keře krásných růží. Zweigeltrebe klaret nebo Ryzlink vlašský z této kolekce Vám rozhodně zpříjemní každou chvilku.

Všechna naše vína VINIUM Exclusive i Rose collection vyrábíme s těch nejlepších moravských hroznů a pečlivě kontrolujeme jejich kvalitu hned při sběru. Následně z nich děláme krásná vína. Naši sklepmistři pečlivě kontrolují kvalitu vína při každém kroku procesu výroby a ví, jak se o víno starat, aby mělo tu nejlepší vůni a chuť.

Ve VINIUM neustále pracujeme na tom, abyste Vy, naši zákazníci byli spokojení, a proto Vám chceme být blíž i v každodenním životě. Na našich webových stránkách proto můžete najít Zápisník, ve kterém najdete informace o tom, jak to u nás ve VINIUM chodí, najdete zde také fotografie z akcí, na kterých jsme byli nebo je dokonce pořádali. Krásným příkladem jedné takové akce je Vinohraní, které pořádáme přímo v prostorech naší firmy. Jde o jednodenní hudební festival, kdy se sejdou rockové kapely, skvělí fanoušci a pije se dobré víno a burčák. Letos jsme pořádali již šestý ročník, který se náramně povedl. Fotky z Vinohraní najdete také v našem Zápisníku.

Zápisník jsme vytvořili také proto, aby byl pro Vás inspirací. Postupně budeme přidávat nápady na snoubení vína a jídla, nápady na dárky apod. Chceme, aby byly webové stránky VINIUM pro naše zákazníky zdrojem informací o víně, o jeho zpracování. Aby naši zákazníci věděli, že se na VINIUM můžou vždy spolehnout.

Pokud chcete zažít atmosféru VINIUM i doma, můžete s námi soutěžit o Degustaci pro Vás a Vaše přátelé. Přijedeme k Vám domů, přivezeme dobroty a výborné víno a uděláme řízenou degustaci. No nezní to skvěle?

Ve VINIUM je zákazník vždy na prvním místě.

reklama
reklama
reklama