reklama

Sestra vévodkyně Kate porodila. Pohlaví dítěte tajila do poslední chvíle

Pippa Middletonová, sestra vévodkyně Kate, své těhotenství dlouho tajila. K dvouletému synovi teď přibyla dcera, narodila se v pondělí.

Pippa Middletonová
Pippa Middletonová | Foto: Reuters

Podle časopisu People v pondělí porodila mladší sestra vévodkyně Kate, Pippa Middletonová, svého druhého potomka. "Grace Elizabeth Jane se narodila kolem 4. hodiny a váží necelé 3 kilogramy," uvedl zdroj blízký rodině zprávu o narození dcery. Middletonová se tak stala dvojnásobnou maminkou. 

V roce 2017 se mladší sestra vévodkyně Kate provdala za britského miliardáře Jamese Matthewse, rok nato se jim narodil první syn Arthur Michael William Matthews. Své druhé těhotenství dlouho s manželem tajila, dokonce ani Kate zprávu o očekávání druhého potomka neokomentovala. 

Mladší sestra vévodkyně Kate se málokdy objevuje na veřejnosti, před časem se zúčastnila ocenění vánočních přání žáků ze školy Mary Hare School pro neslyšící děti v Newbury v Berkshiru. Manželé údajně již dříve uvedli, že se těší na klidný život s dětmi stranou mediálního humbuku. A britský deník Daily Mail uvedl, že si manželský pár zakoupil již pozemek v hrabství Berkshire. 

V samotné královské rodině to na tento rok vypadá na babyboom. Na začátku února se narodil syn princezně Evženii, mladší z dcer britského prince Andrewa a Sarah, vévodkyně z Yorku. Těhotenství na začátku prosince minulého roku oznámila také Zara Tindallová se svým manželem a v polovině února oznámila druhé těhotenství i vévodkyně Meghan. Ta pohlaví dítěte prozradila v rozhovoru s Oprah Winfreyovou. S princem Harrym očekává holčičku. 

Mohlo by Vás zajímat: Jak tmavá bude jeho barva kůže, Meghan a Harry u Oprah Winfreyové

Jak tmavá bude jeho barva kůže, až se narodí. Meghan a Harry v rozhovoru s Oprah Winfreyovou | Video: Reuters/CBS

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama