reklama

Deset tipů na vtipné dárky pro muže k Vánocům

Nevíte co tatínkovi k Vánocům či se rozmýšlíte nad vánočním dárkem pro muže? Nechte se inspirovat deseti tipy na vtipné vánoční dárky.

Foto: Isifa/Thinkstock

Vybrat ten správný a originální dárek k Vánocům pro muže bývá těžké. Už jste tento problém někdy řešili vtipným vánočním dárkem pro tatínka či partnera? Podívejte se na deset tipů, které jsme pro vás připravili.

Dárek pro muže k Vánocům by měl být praktický, romantický, ale určitě by se pod vánočním stromkem mělo ukrývat i něco vtipného a originálního. Pozorně sledujte, co vše můžete partnerovi koupit.

Golfové propisky

Sada golfových propisek vyjde na necelých 200 korun. Dárek pro milovníky golfu je na světě. Darujte mu propisky ve tvaru golfových holí. Odejmete gumovou krytku a můžete s nimi psát cokoliv, co vás napadne. Navíc dárek podtrhuje elegantní provedení, které potěší každého.

Chladící půllitr na pivo

Kdo z mužů by nechtěl mít studené pivo po ruce. Tento problém se dá vyřešit. Darujte pánům chladící půllitr na pivo. Sklenice má dvojité stěny, mezi kterými je napuštěn netoxický a rychle mrznoucí průhledný gel. Sklenici před použitím vložte do mrazáku vzhůru nohama, a pak už bude pivo uvnitř studené. Dárek koupíte za 99 korun.

Houbařský set

Až opadne sníh a zasvítí sluníčko, začnou opět růst houby. Za 859 korun uděláte radost každému houbaři. Houbařský set je vybavený lehkým omyvatelným košíkem, nožíkem v pouzdře i štětečkem na odstranění nečistot a nepromokavou čepicí. Ideální dárek, který nadchne houbaře.

Fotbálek - Subbuteo

Hned po pivu milují pánové fotbal. Dopřejte jim stolní fotbal za 2 280 korun. Hra Subbuteo je zdokonalenou verzí knoflíkové kopané. Hru si zahrají dva hráči. Figurky jsou vyrobené tak, aby dokonale klouzaly po hřišti a byly vyvážené.

Digitální otvírák s počítadlem

Pokud chcete mít svého manžela pod kontrolou, pořiďte mu digitální otvírák s počítadlem za 230 korun. Otvírák vám spočítá každé otevřené pivo. Pro úsporu baterií se otvírák přepíná do režimu usnutí. V případě, že se manžel zděsí, že budete vědět přesný počet vypitých kousků, může použít tlačítko reset.

Dárek pro páry

Darujte svému partnerovi erotickou hru Rozkoš, která pobaví a odhalí jeho nejtajnější přání. Partneři si zapisují na lístečky svou fantazii a přání a během hry se pak z lístečků losuje a musí se splnit partnerovo přání. Za 330 korun jste oblečení a po pár hodech kostkou se ocitnete nazí.

Pořiďte si zvířátko

Pořiďte pro svého miláčka netradiční dárek v podobě adopce surikaty. Za 795 korun získá partner uvítací dopis, vysvětlení daru, registrační formulář, brožuru o surikatách a plakát se surikatou. S certifikátem se stanete adoptivními rodiči nějaké extrémně roztomilé surikaty.

Bezdrátová myš autíčko

Za 498 korun získáte optickou bezdrátovou myš ve tvaru autíčka s dvěma tlačítky a rolovacím kolečkem. Myš je bezdrátová s 2,4 GHz technologií a zvládne příjem až do vzdálenosti 10 metrů.

Detektor lži

Kdo by nechtěl mít svůj vlastní detektor lži. Za 695 korun ho můžete věnovat jako vánoční dárek. Stačí detektor nastavit třemi otázkami, na které testovaný správně odpoví a můžete začít s výslechem. Pravdu vám potvrdí kontrolka lež/pravda.

Hrnek pro fotografy

Jen 522 korun a máte doma hrnek pro fotografy. Originální hrnek je ve tvaru objektivu fotoaparátu. Je určený na studené a vlažné nápoje. Do víčka hrnku můžete dát sušenky, sladkosti nebo svačinu. Dopřejte tento dárek milovníkům fotografování.

 

 

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama