reklama

Dcera Vojtka a Laurinové vyrazila do společnosti. Krásná Valentýna nechce protekci

Jaká matka, taková dcera, říká se. A v případě Valentýny Vojtkové, dcery herečky Sabiny Laurinové, to rozhodně platí. Devatenáctiletá Valentýna, jejímž otcem je známý zpěvák Pepa Vojtek, vyrazila i se svou maminkou do společnosti a všichni se mohli přesvědčit, že po své mamince zdědila ty nejlepší geny.

Valentýna Vojtková a Sabina Laurinová.
Valentýna Vojtková a Sabina Laurinová. | Foto: Profimedia.cz

Devatenáctiletá Valentýna Vojtková, dcera Sabiny Laurinové a Pepy Vojtka, se ve společnosti příliš často neobjevuje. Kvůli oslavě Františka Janečka ale udělala výjimku a dorazila po boku své maminky.

Kromě vzhledu po svých rodičích zdědila i umělecký talent, který rozvíjí na Konzervatoři Jaroslava Ježka, kde studuje muzikálové herectví. Slávu si chce ale vydobýt sama, proto se po boku svých rodičů příliš neukazuje. "Jsem narozená ve znamení býka, takže sem tvrdohlavá. Navíc nemám ráda, když má někdo protekci. A já bych se sama za sebe styděla, kdybych věděla, že jsem něco dokázala díky protekci. Mně by to potom nedělalo radost," řekla Valentýna v rozhovoru pro Story.

Kromě baletu si Valentýna vyzkoušela i roli herečky, dokonce po boku své maminky, na jejíž roli seriál Sestřičky stojí. V epizodní roli si zahrála biatlonistku Martu, která v kvalifikačním závodu nečestně porazila favoritku Andy (Amélii Pokornou). "Pracovat s maminkou a s rodinou obecně je velmi těžké. Je to závazek. Už proto, že kritika od rodiny bolí víc než od cizího člověka," svěřila se Valentýna Vojtková pro Story.

Kvůli roztroušené skleróze hýbe jen hlavou: Je to kruté, ale neumírám, já takhle žiju | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama