reklama

Croissantový zločin. Způsoby mladé dámy Francouze rozčílily: „Tohle je rouhání“

Francouze pobouřil způsob, jakým Carolin Lauffenbergerová jí croissant. Její samotné způsoby by zřejmě pobouřily o mnoho méně lidí, kdyby je nevydávala za „návod, jak jíst croissant jako Pařížan“, jak sama berlínská influencerka komentuje své video, zveřejněné na sociální síti.

Croissantový zločin. Způsob jakým jí pečivvo je urážlivý, rozlobila mladá dáma Francouze | Video: Instagram/Carolin Lauffenburger

Carolin ve videu zvedá máslové nadýchané pečivo a udělá s ním něco, co pravděpodobně velmi překvapí každého, kdo někdy jedl croissant. 

Počet zhlédnutí u videa raketově stoupá a fanoušci zahájili horlivou diskusi, zdali někdo podobným způsobem croissant opravdu jí. 

Mnohé komentáře se ale v souhlasném duchu nenesly: "Tohle je zločin, madam," objevuje se v komentářích, "Rouhání," shrnuje stručně další přispěvatel. 

Průzkum mezi fanoušky tak jasně ukázal, že podobné způsoby Francouzům nejsou blízké. Naopak. 

Carolin příspěvek zveřejnila pod hashtagem #Howtobeparisian, který získal na sociálních sítích na popularitě po vydání úspěšné knihy přeložené i do češtiny Jak se stát Pařížankou … ať žijete kdekoliv. 

V knize čtyři spoluautorky píší o módě, francouzském šarmu a životním stylu. Vysvětlují, jaké to je být Pařížankou. 

O něco podobného se zjevně pokusila i Lauffenbergerová. Zda se jí to podařilo, nebo ne, o tom se dá jistě diskutovat. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama